Bspuck

Zaloguj się

Drukuj

Kredyty

Zapoznaj się z bogatą ofertą kredytów jaką przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Wychodzimy naprzeciw klientom, proponując im kredyty dopasowane do ich potrzeb i wysokości dochodów. Jeśli jesteś już naszym klientem, posiadasz konto lub zamierzasz je założyć albo korzystasz już z kredytów w naszym Banku, zaoferujemy Ci kredyty na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach i uproszczonych procedurach.  Dla Klientów, którzy dotąd nie korzystali z usług naszego Banku przygotowaliśmy atrakcyjne kredyty z dogodnymi warunkami.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Udaj się do najbliższej placówki naszego Banku i skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy służą pomocą i udzielają szczegółowych informacji, dotyczących oferty kredytowej.

 Informacja dotycząca nazwy wskaźników referencyjnych i ich administratora

„WIBOR (Warsaw Interbank Offered Rate) – referencyjna wysokość oprocentowania pożyczek na polskim rynku międzybankowym. Wyznaczana jest jako średnia arytmetyczna wielkość oprocentowania podawanych przez największe banki działające w Polsce, które są uczestnikami panelu WIBOR, po odrzuceniu wielkości skrajnej. WIBI Warsaw Interbank Offer Bid Rate - roczna stopa procentowa, jaką banki zapłacą za środki przyjęte w depozyt od innych banków. Wyznaczana jest jako średnia arytmetyczna wielkości oprocentowania podawanych przez największe banki działające w Polsce, które są uczestnikami stawek referencyjnych WIBID i WIBOR, po odrzuceniu wielkości skrajnych. Administratorem stawek WIBOR i WIBID jest GPW Benchmark S.A. Merytoryczny nadzór nad wszystkimi aspektami opracowywania Stawek Referencyjnych pełni Komitet Nadzorczy GPW Benchmark S.A.”

konto dla rolnika