Bspuck

Zaloguj się

Drukuj

Kredyty

Zapoznaj się z bogatą ofertą kredytów jaką przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Wychodzimy naprzeciw klientom, proponując im kredyty dopasowane do ich potrzeb i wysokości dochodów. Jeśli jesteś już naszym klientem, posiadasz konto lub zamierzasz je założyć albo korzystasz już z kredytów w naszym Banku, zaoferujemy Ci kredyty na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach i uproszczonych procedurach.  Dla Klientów, którzy dotąd nie korzystali z usług naszego Banku przygotowaliśmy atrakcyjne kredyty z dogodnymi warunkami.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Udaj się do najbliższej placówki naszego Banku i skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy służą pomocą i udzielają szczegółowych informacji, dotyczących oferty kredytowej.

 Informacja dotycząca nazwy wskaźników referencyjnych i ich administratora

„WIBOR (Warsaw Interbank Offered Rate) – referencyjna wysokość oprocentowania pożyczek na polskim rynku międzybankowym. Wyznaczana jest jako średnia arytmetyczna wielkość oprocentowania podawanych przez największe banki działające w Polsce, które są uczestnikami panelu WIBOR, po odrzuceniu wielkości skrajnej. WIBI Warsaw Interbank Offer Bid Rate - roczna stopa procentowa, jaką banki zapłacą za środki przyjęte w depozyt od innych banków. Wyznaczana jest jako średnia arytmetyczna wielkości oprocentowania podawanych przez największe banki działające w Polsce, które są uczestnikami stawek referencyjnych WIBID i WIBOR, po odrzuceniu wielkości skrajnych. Administratorem stawek WIBOR i WIBID jest GPW Benchmark S.A. Merytoryczny nadzór nad wszystkimi aspektami opracowywania Stawek Referencyjnych pełni Komitet Nadzorczy GPW Benchmark S.A.”

Zarząd Banku Spółdzielczego w Pucku informuje,
że Filia we Władysławowie przy ul. Hallera 19
 będzie otwarta do dnia 10.11.2021r.

Od dnia 12.11.2021r. zapraszamy wszystkich
do Oddziału we Władysławowie przy ul. Żwirowej 1a,
który czynny jest w godzinach od 8:15 do 15:45.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Pucku

konto dla rolnika