Informacje dla kandydatów do pracy

Jeżeli zdecyduje się Pani/Pan ubiegać o zatrudnienie w Banku Spółdzielczym w Pucku, prosimy o zamieszczenie następujących klauzul w dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Bank Spółdzielczy w Pucku, z siedzibą w Pucku ul. gen. Józefa Hallera 3, 84-100 Puck.

Wyrażam zgodę /* Nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez Bank Spółdzielczy w Pucku, z siedzibą w Pucku ul. gen. Józefa Hallera 3, 84-100 Puck.

Zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną administratora danych: Banku Spółdzielczego w Pucku

*niepotrzebne skreślić

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@bspuck.pl lub składać osobiście w placówkach naszego Banku.

Analityk Kredytowy – Puck

Twój zakres obowiązków:

  1. weryfikacja dokumentacji kredytowej pod kątem kompletności, poprawności i wiarygodności,
  2. analiza dokumentacji kredytowej, w tym:
    a) analiza zdolności kredytowej klienta,
    b) ocena adekwatności zaproponowanego zabezpieczenia spłaty kredytu,
    c) ocena opłacalności kredytowanego przedsięwzięcia inwestycyjnego,
  3. przygotowanie rekomendacji do podjęcia decyzji kredytowej,

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomia, finanse lub pokrewne),
  • doświadczenie  w obszarze analizy kredytowej i/lub ryzyka kredytowego wraz z referencjami,
  • umiejętność samodzielnej analizy dokumentacji finansowej,
  • znajomość pakietu Microsoft Office w szczególności Excel.

To oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Prywatną opiekę medyczną i Pracowniczy Program Emerytalny.

Opiekun Klienta – Władysławowo

  • Aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych.
  • Kompleksowa obsługa klientów w zakresie produktów i usług oferowanych przez Bank.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Banku.

  • Wykształcenie  średnie lub wyższe (preferowane ekonomia, rachunkowość, finanse lub bankowość).
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych, dobra znajomość technik i metod sprzedaży oraz rozwinięte zdolności sprzedażowe.
  • Umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań klientów.
  • Otwartość oraz łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów interpersonalnych.
  • Umiejętność organizacji  pracy własnej i zespołowej.
  • Znajomość rynku usług finansowych i ubezpieczeniowych.
  • Znajomość specyfiki lokalnego rynku.

Poszukujemy osoby komunikatywnej, odpowiedzialnej i samodzielnej, radzącej sobie z pracą pod presją czasu, stresem i realizacją celów.

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie.
  • Szkolenia wdrażające.

Specjalista ds. Monitoringu, Restrukturyzacji i Windykacji – Puck

  • monitorowanie terminowości spłat kredytów,
  • sporządzanie raportów z monitoringu ekspozycji kredytowych na podstawie sytuacji ekonomiczno-finansowej oraz oceny wartości zabezpieczeń udzielonych kredytów,
  • monitorowanie ryzyka kredytowego w zakresie ekspozycji zagrożonych,
  • raportowanie i przedkładanie propozycji w zakresie klasyfikacji należności do odpowiedniej grupy ryzyka wraz z rekomendacją dotyczącą tworzenia lub rozwiązywania rezerw celowych,
  • prowadzenie postępowań restrukturyzacyjnych i ugodowych,
  • organizowanie i wykonywanie czynności przedwindykacyjnych i windykacyjnych,
  • weryfikacja procedur w zakresie monitoringu, restrukturyzacji i windykacji.

  • wykształcenie wyższe (preferowane bankowość, ekonomia, finanse i rachunkowość),
  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku w Banku (preferowane stanowiska związane z obsługą kredytów),
  • doświadczenie lub wiedza w zakresie oceny ekonomiczno-finansowej podmiotów prowadzących działalność gospodarczą,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołowej,
  • poszukujemy osoby komunikatywnej, zorganizowanej i samodzielnej.

  • zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną i program emerytalny.