Bspuck

Kariera

Informacje dla kandydatów do pracy

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bank Spółdzielczy w Pucku z siedzibą w Pucku, przy ul.Gen.J.Hallera 3, 84-100 Puck,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@bspuck.pl,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody przez okres przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody przez okres przyszłych rekrutacji
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres e-mail: sekretariat@bspuck.pl lub składać osobiście w placówkach naszego Banku.

Od Kandydatów do pracy wymagamy podania w CV następujących danych:
- imię i nazwisko
- data urodzenia
- adres do korespondencji oraz numer kontaktowy i adres email
- wykształcenie
- przebieg dotychczasowego zatrudnienia
- zamieszczenia klauzuli o poniższej treści:
„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji”.

W przypadku zainteresowania braniem udziału w późniejszych rekrutacjach, prosimy także o zamieszczenie dodatkowej klauzuli  o treści:„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb przyszłych rekrutacji”

Opiekun Klienta

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów.
  • Aktywna sprzedaż produktów bankowych i ubezpieczeniowych.
  • Profesjonalna obsługa klientów zgodnie z obowiązującymi w Banku procedurami.

Wymagania:

  • Doświadczenie pracy z klientami (atutem będzie doświadczenie pracy w banku).
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych, dobra znajomość technik i metod sprzedaży oraz rozwinięte zdolności sprzedażowe.
  • Umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami.
  • Otwartość oraz łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów interpersonalnych.
  • Umiejętność organizacji własnej pracy.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Znajomość rynku usług finansowych i ubezpieczeniowych.
  • Znajomość specyfiki lokalnego rynku.
  • Wykształcenie min. średnie w dziedzinie: ekonomia, finanse i rachunkowość lub bankowość.

Poszukujemy osoby komunikatywnej, odpowiedzialnej i samodzielnej, radzącej sobie ze stresem i realizacją celów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
  • Szkolenia wdrażające.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Umowę o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną i program emerytalny.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Pucku informuje,
że Filia we Władysławowie przy ul. Hallera 19
 będzie otwarta do dnia 10.11.2021r.

Od dnia 12.11.2021r. zapraszamy wszystkich
do Oddziału we Władysławowie przy ul. Żwirowej 1a,
który czynny jest w godzinach od 8:15 do 15:45.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Pucku

konto dla rolnika