Bspuck

Kariera

Aktualnie poszukujemy kandydata na Pracownika Obsługi Klienta

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów.
  • Aktywna sprzedaż produktów bankowych i ubezpieczeniowych.
  • Profesjonalna obsługa klientów zgodnie z obowiązującymi w Banku procedurami.

Wymagania:

  • Doświadczenie pracy z klientami (atutem będzie doświadczenie pracy w banku).
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych, dobra znajomość technik i metod sprzedaży oraz rozwinięte zdolności sprzedażowe.
  • Umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami.
  • Otwartość oraz łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów interpersonalnych.
  • Umiejętność organizacji własnej pracy.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Znajomość rynku usług finansowych i ubezpieczeniowych.
  • Znajomość specyfiki lokalnego rynku.
  • Wykształcenie min. średnie w dziedzinie: ekonomia, finanse i rachunkowość lub bankowość.

Poszukujemy osoby komunikatywnej, odpowiedzialnej i samodzielnej, radzącej sobie ze stresem i realizacją celów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
  • Szkolenia wdrażające.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Umowę o pracę.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres e-mail: sekretariat@bspuck.pl lub składać osobiście w placówkach naszego Banku.  Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

konto senior

konto młody rolnik
LOKATA TERMINOWA