Bspuck

Kariera

Stanowsko ds. ryzyk bankowych

Aktualnie poszukujemy pracownika na Stanowisko ds. ryzyk bankowych

Opis stanowiska:

  • ocena narażania Banku na ryzyka bankowe
  • dokonywanie pomiaru i monitorowania poziomu ryzyk bankowych
  • ocena i analiza limitów na ryzyka

Wymagania;

  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz w zespole,
  • wykształcenie wyższe w dziedzinie ekonomia, bankowość, finanse i rachunkowość,
  • poszukujemy osoby komunikatywnej, odpowiedzialnej i samodzielnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • szkolenia wdrażające,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres e-mail: sekretariat@bspuck.pl lub składać osobiście w placówkach naszego Banku.

Od Kandydatów do pracy wymagamy podania w CV następujących danych:
- imię i nazwisko
- data urodzenia
- adres do korespondencji oraz numer kontaktowy i adres email
- wykształcenie
- przebieg dotychczasowego zatrudnienia
- zamieszczenia klauzuli o poniższej treści:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji”

W przypadku zainteresowania braniem udziału w późniejszych rekrutacjach, prosimy także o zamieszczenie dodatkowej klauzuli  o treści:„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb przyszłych rekrutacji”

konto młody rolnik
LOKATA TERMINOWA